רוצים לקבל יעוץ חינם?
התקשרו כעת ללא התחייבות
יעוץ תקשורת בתחום הנדל”ן
היתרון שלנו הוא במגוון הלקוחות שלנו והמעורבות השוטפת שלנו בשיח הנדלני של התקשורת בישראל. משרדנו מלווה יזמים וקבלנים, משרדי עורכי דין המובילים בארץ, שמאים מובילים, חברות שיווק נדל"ן, מתווכים, אדריכלים, ארגונים ואיגודים.
למשרדנו ניסיון עשיר ביחסי ציבור בתחום הנדל"ן. אנו מעורבים בשיח הנדלני בכלי התקשורת ברמה יומיומית ולקוחותינו משפיעים על סדר היום הציבורי והתקשורתי. 
במשרדנו תמהיל מעניין של חברות ואנשי מקצוע בתחום הנדל"ן המאפשר לנו לגבש עבור עיתונאים תמונה כוללת, ליזום כתבות ואירועי תקשורת ולמנף זה את זה כדי למקסם חשיפה ללקוחותינו.
משרדנו ממוצב במיקום גבוה אצל עיתונאים ותכניות אשר פונים אלינו בכל פעם שצריך מומחה בהיבטים שונים.

למשרדנו יכולת מוכחת של יעוץ תקשורתי אסטרטגי
בזכות יעוץ תקשורתי ממוקד מטרה ומנוסה, אנו מצליחים להביא את כל לקוחותינו לקדמת הבמה, להיתפס מובילים בתחומם והכי חשוב- להגיע ליעדים שיווקיים.
בנוסף, צברנו ניסיון רב בניהול קמפיינים וקידום פרויקטים ממוקדי מטרה וגם בניהול משברים.

ארגונים, איגודים ועמותות
במהלך השנים ליווינו ארגונים מקצועיים שונים ביעוץ תקשורתי, בקשרי עיתונות ובשיווק כנסים והבאנו אותם ואת האג'נדה שאותה ביקשו לקדם לקדמת הבמה ולהשפיע על סדר היום וכמובן להגדיל החשיפה אליהם.

  • משרדנו מייצג יזמי נדל"ן הפעילים בארץ ובחו"ל וחברות להתחדשות עירונית.
  • משרדנו מייצג חברות שירותים בתחום הנדל"ן.
  • משרדנו מייצג משרדי עו"ד רבים המובילים בכל תחומי הנדל"ן, מעורבים בעסקאות גדולות, בהליכים משפטיים חשובים ומעורבים בסדר היום הציבורי.
  • משרדנו מייצג כמה וכמה שמאי מקרקעין הנחשבים בולטים בתחומם.
  • משרדנו מייצג משרדים וארגוני אדריכלים.
  • משרדנו מייצג את חברת יעוץ המשכנתאות המובילה בישראל.
 
אחד היתרונות שיש ליועץ תקשורת הוא היכולת להביא את לקוחותיו להיות מעורבים בשיח הציבורי/ תקשורתי. לקוחות משרדנו הנהנים משירותי יחסי ציבור בנדל"ן, זוכים לחשיפה, לא רק מתוקף עניינים שבהם הם מעורבים במישרין , אלא בעקבות מיצובם כמובילים בתחומם ורלוונטיים לשיח הציבורי בתחום הנדל"ן.
אנו מנצלים את קשרינו הטובים עם עיתונאים ועורכים בתחום הנדל"ן והכלכלה כדי למנף את לקוחותינו ולסייע במיצובם כמובילים בתחומם.
משרדנו מלווה יזמים, משרדי עורכי דין, שמאים, אדריכלים, אדריכלי נוף, יועצי משכנתאות ועוד גורמים הפעילים בענף הנדל"ן בארץ ובחו"ל. לקוחות משרדנו נהנים מנוכחות קבועה במדורי הנדל"ן בכל העיתונים ואנו נתפסים כספקי מידע וחדשות מהימנים וחשובים בתחום. 
במהלך חודש מרץ 2012 משרדנו הוביל את הקמפיין המוצלח לעצירת "רפורמת המרפסות במהלך שנמשך 3 שבועות. מדובר בהתארגנות ספונטנית שסחפה מאות מבכירי עולם התכנון והבניה- עו"ד, אדריכלים, שמאים, מתכננים, כלכלנים, אנשי אקמיה ועוד.

בשנים האחרונות התפתח מאד השיח התקשורתי הנדל"ני, אולם עימו גם טשטוש הגבולות בין עיקר ותפל. כאן נכנס הערך המוסף שאנו מביאים עבור לקוחותינו מחד ועבור התקשורת מן הצד השני. אחת הסיבות לכך היא שמשרדנו מייצג משרדי עו"ד רבים העוסקים בהיבטים שונים של הנדל"ן בארץ ובחו"ל ועקב כך אנו מהווים מקור בלתי נדלה ומהימן של מידע וחדשות עבור עיתונאים ומעורבים באופן עקבי ויומיומי בשיח הנדל"ני בישראל.
משרדנו פעיל בכל שדות התקשורת- אלקטרונית וכתובה, אינטרנט ורשתות חברתיות, מקומונים ומגזינים.
הייעוץ התקשורתי שאנו מעניקים ללקוחותינו, כולל בניית מותג, אסטרטגיה שיווקית/ תקשורתית, ניסוח תיבת מסרים, יחסי ציבור שוטפים, יזום אירועי תקשורת, כתיבת מאמרי דעות ומאמרים מקצועיים, קשרי עיתונות וניהול משברים. 
כמו כן, אנו משדכים בין יזמים ובעלי מקצוע לפרויקטים משותפים.

אנו מאמינים כי יועץ תקשורת צריך להשאר מאחורי הקלעים ולכן לא תמצאו באתר שמות של של לקוחות. יחד עם זאת, נשמח לספק רשימה ארוכה של לקוחות אותם אנו מלווים שנים רבות וישמחו להמליץ. 
מאמר זה, העוסק ביחסי ציבור בתחום הנדל"ן ובניהול קמפיינים, תמצאו כיצד תוכלו להסתייע בשירותינו.
פרוייקטים
לשכת השמאים פתחה "קו חם" לבעלי נכסים בת"א שנפגעו מתוכנית שימור המבנים (אוגוסט 2011)
פחות משבוע לפני תום המועד להגשת תביעות ירידת ערך, הקימה לשכת שמאי המקרקעין מטה חירום לסיוע לבעלי נכסים שתכנית השימור בתל אביב חלה עליהם
[קרא עוד...]
ניהול יחסי הציבור לרגל הכנסים השנתיים של איגוד אדריכלי הנוף
במהלך הפעילות על הכנסים, זוכה האיגוד לחשיפה בלתי רגילה, עשרות משרדי אדריכלים זכו לחשוף עבודות שלהם, ההשתתפות בכנסים היתה מעל ומעבר למצופה, מקצוע אדריכלות הנוף זכה לתחיה כל פעם מחדש...
[קרא עוד...]
מכון ראשי ערים
מייסודה של עמותת מרחב- התנועה לעירוניות מתחדשת בישראל. משרדנו ליווה את הקמת המכון והעניק למייסדים ייעוץ אסטרטגי ותקשורתי.
[קרא עוד...]
חברת T-I-M המתמחה ביעוץ לנוטלי משכנתאות
מיצוב חברת תי. איי.אם על ידי העלאת נושא המשכנתאות לסדר היום
[קרא עוד...]
קמפיין לא זו הדרך לעצירת הרפורמה בתכנון והבניה
קמפיין אינטנסיבי שנמשך מספר שבועות וכלל יעוץ אסטרטגי, יחסי ציבור, לובי, קמפיין פרסומי ועוד
[קרא עוד...]