רוצים לקבל יעוץ חינם?
התקשרו כעת ללא התחייבות
אודות
משרד יחסי הציבור שלנו פועל כיחידת קומנדו עם ‘סכין בין השיניים‘ ומעניקים ללקוחותינו טיפול כירורגי, ממוקד ומסור. בזכות הפרקטיקה הייחודית והניסיון הרב שצברנו

מוני מרדכי תקשורת שיווקית, הוא משרד לייעוץ אסטרטגי המתמחה בייעוץ אסטרטגי/ תקשורתי, בביצוע פעילות יחסי ציבור ודוברות. 
המשרד הוקם בשנת 2003 ומספק שירותי יעוץ תקשורתי לגופים וחברות בשוק הפרטי בישראל. אנו פועלים כיחידת קומנדו עם 'סכין בין השיניים' ומעניקים ללקוחותינו טיפול כירורגי, ממוקד ומסור. בזכות הפרקטיקה הייחודית והניסיון הרב שצברנו, משרדנו נחשב לאחד מהמובילים בישראל בתחומי המשפט, הנדל"ן, הביטוח והרכב.

לספר את הסיפור שלכם כך שתשיגו יותר

אנו פועלים 24/7 כדי להעניק ללקוחותינו טיפול חכם מדויק ויעיל שלא רק מתכתב עם המגמות התקשורתיות העדכניות אלא בעיקר יודע להגדיל את ההכנסות.

אנו מספקים פתרונות היקפיים ומתאימים לכל לקוח את  הזירות התקשורתיות המתאימות לו – החל בניסוח וגיבוש אסטרטגיה, דרך ניהול הקמפיין, הרעיונאות סביבו, יחסי ציבור, פרסום ורכש מדיה.
כמו כן, אנו בונים ללקוחותינו אסטרטגיית תוכן באינטרנט וברשתות החברתיות, לשם נוכחות מיטבית ומנהלים עבורם פרופילים וקמפיינים בפייסבוק ובלינקדאין, שירותי קריאייטיב וכתיבת תוכן שיווקי ייעודי ליצירת לידים וקידום מוניטין.


משלמים רק על תוצאות
תפיסת עולמנו היא כי הלקוח צריך לשלם רק על השורה התחתונה ללא קשר לזמן והמאמץ שהושקעו בה. לפיכך, אותנו מתגמלים על הצלחה בלבד.

אמון, נאמנות ואמונה
זו הגישה המאפיינת את הקשר ביננו ובין לקוחותינו.
צמד המילים 'אי אפשר' אינו מופיע בלקסיקון שלנו, אנו לא מרפים עד להשגת התוצאה.
 

מוני מרדכי
מחבר הספר 'יחסי ציבור עשה זאת בעצמך'.
יועץ תקשורת מאז 1996(.M.A בתקשורת פוליטית, אונ' ת"א). בעל ניסיון תקשורתי וארגוני רב בתחום הציבורי והפוליטי. שימש דובר ויועץ תקשורת לשורה של גורמים פוליטיים וציבוריים. 
בין התפקידים שמילא מוני מרדכי בעבר (טרם הקמת המשרד): מזכ"ל שלום עכשיו; יועץ תקשורת לסגן שר החוץ; יועץ תקשורת במשרד ראש הממשלה; יועץ תקשורת במערכות בחירות ארציות ומקומיות; מנהל הסברה ואסטרטגיה; יועץ תקשורת ומנהל הדוברות של מפלגת מימד וארגונים ציבוריים אחרים.
בשנות התשעים שימש עיתונאי בתקשורת הכתובה ובתכניות האקטאליה המובילות בערוץ הראשון ובערוץ השני.
במהלך השנים פעל להשפיע על סדר היום הציבורי ולשינוי חברתי באמצעות עשיה ציבורית, בתחילה כעיתונאי בתקשורת האלקטרונית והכתובה ולאחר מספר שנים כאיש ארגון וכיועץ תקשורת במערכת הציבורית והפרטית.
בשנות עבודתו במסגרת הפוליטית והציבורית, צבר קשרים רבים עם מגוון של אנשים וגורמים בארץ ובחו"ל, מתחומים רבים ושונים.

תחומי העיסוק הרבים להם נחשף אפשרו לו להתפתח ולפתח כישורים מקצועיים וארגוניים, המשמשים ללקוחותיו תועלת רבה. 
 

אביתר רוזן

יליד 1978.התחיל את דרכו בתחום יחסי הציבור בשנת 2006.
קודם לכן, מילא שורה של תפקידים בחברות ביטוח בתחומי תביעות וחיתום. את בקיאותו בנושאים אלה וקשריו ההדוקים עם גורמי מפתח בתעשייה, תרגם לפרקטיקה ייחודית של מתן שירותי יעוץ תקשורתי ויחסי ציבור לעורכי דין בתחומי הביטוח, הנזיקין והתעבורה. בנוסף עשרות ארגונים וחברות מסתייעים בשירותיו ובכללם שמאים, סוכנויות ביטוח גדולות, יועצי ביטוח ומנהלי סיכונים כמו גם משרדי חקירות וכו'. משיכתו לעולמות תוכן אלה, היכרותו עם השפה והחקיקה לצד הבנה מעמיקה של הדינמיקה הם בבחינת יתרון משמעותי מאוד ללקוחות.
 

המשרד מעניק יעוץ תקשורתי אסטרטגי ויחסי ציבור לארגונים מגוונים. 

סוגי הלקוחות הנהנים משירותינו 

  • משרדנו מעניק יעוץ תקשורתי וליווי אסטרטגי לחברות
  • אנו מייצגים עשרות משרדי עורכי דין הנהנים מיעוץ תקשורתי אקטיבי ואפקטיבי
  • אנו מייצגים משרדי רואי חשבון הנהנים מיחסי ציבור בכל כלי התקשורת
  • אנו מייצגים חברות סטארט אפ, חברות ליעוץ כלכלי, יועצי משכנתאות ופיננסים  ויועצי ביטוח
  • אנו מייצגים גורמים שונים בתחום הנדל"ן- ארגונים, חברות ויזמי נדל"ן הפועלים בארץ ובחו"ל ובתחום ההתחדשות העירונית וכן בעלי מקצוע (אדריכלים, שמאי מקרקעין, עו"ד ועוד...)
  • משרדנו נחשב מומחה בתחום המגזר השלישי והיעוץ לארגונים חברתיים. בין היתר ליווה המשרד את ארגון רבני צהר במשך שנים רבות והפך אותו לאחד הגורמים המשפיעים בתחום הדת והמדינה, את רשת בתי המדרש להתחדשות יהודית ועוד.
  • עסקים קטנים ובינוניים- במהלך השנים פיתחנו במשרד התמחות במתן סל שירותים כללי לעסקים קטנים ובינוניים. אנו מסוגלים לתפור קמפיין שיווקי ותכנית פרסום בהתאם לגודל העסק ולצרכיו. השירותים המוענקים על ידי המשרד הם: כתיבת תכנית אסטרטגית, מיתוג, מיצוב תקשורתי, קמפיין פרסום וקניית מדיה, קד"מ ופעולות שיווקיות מגוונות.
     
אנו מאמינים כי יועץ התקשורת צריך להשאר תמיד מאחורי הקלעים. יתרה מכך. בעינינו, ההצלחה הגדולה שלנו היא בכך שאנו מטשטשים את עקבותינו. נאמנות ללקוח ודיסקרטיות היא מערכי היסוד המנחים אותנו ולכן לא תמצאו באתר שמות לקוחות.

במידה ותהיו מעוניינים בהמלצות, נשמח לקשר אתכם עם לקוחותינו. 
 


 

 הורד מצגת

 

מאמרים
התורה שבעל פה: פרסום OUT יחסי ציבור IN
בעידן של התפוצצות מידע לא די בשליטה במידע או ביכולת לספר נכון את הסיפור, צריך גם לעשות תקשורת ולכן אסטרטגיה תקשורתית חייבת להיות חלק אינטגרלי של אסטרטגית הארגון.
[קרא עוד...]