אנו מאמינים כי יועץ התקשורת צריך להשאר תמיד מאחורי הקלעים. יתרה מכך. בעינינו, ההצלחה הגדולה שלנו היא בכך שאנו מטשטשים את עקבותינו. נאמנות ללקוח ודיסקרטיות היא מערכי היסוד המנחים אותנו ולכן לא תמצאו באתר שמות לקוחות. במידה ותהיו מעוניינים בהמלצות, נשמח לקשר אתכם עם לקוחותינו.

 

בין אם מדובר בקמפיין אד הוק או בלקוח קבוע, עבורנו מדובר בפרויקט שיקבל את מלוא המשאבים שלנו.
לקוחותינו מקבלים צוות קומנדו מיומן שמעניק ללקוחותיו חבילת שירותים מגוונת שכוללת: בניית אסטרטגיה תקשורתית, ניהול קמפיינים וטיפול במשברים לצד יעוץ תקשורתי שוטף לרבות דוברות ויחסי ציבור, ניהול אסטרטגי של המהלכים השיווקיים השונים ותיאום בין גורמי המקצוע השונים (מקדמי אתרים, מעצבים וכיוב') פרסום ורכש מדיה וכן הקמה וניהול דפי פייסבוק ולינקדאין.

אופיו של המשרד והתמחותו בתחומי המשפט והפיננסים מביא אותנו לעבוד באופן שוטף ויומיומי עם הכתבים הכלכליים בכל התחומים. אנחנו יותר מעורבים, יוזמים ומחוברים לקשת של עיתונאים, מכל משרד אחר. יכולתנו המקצועית באה לידי ביטוי בעיקר במיצוב לקוחותינו והפיכתם לגורם משמעותי במרחב ההתייחסות שלהם.


המשרד מעניק יעוץ תקשורתי אסטרטגי ויחסי ציבור לארגונים מגוונים ומתמקד בשנים האחרונות בתחומי משפט, נדל"ן, ביטוח ורכב.

+ אנו מייצגים עשרות משרדי עורכי דין אותם אנו מלווים החל משלב המיתוג והתקשורת השיווקית, עבור ביחסי ציבור שוטפים וכלה בליווי וניהול אסטרטגיה תקשורתית לתיקים שמתנהלים בבתי משפט. אנו לא מרפים, עד שהידיעה תיכנס, בין אם מדובר על כתב תביעה, פסק דין או מהלך משפטי כזה או אחר – את התוצאות אנו מספקים.

 

+ משרדנו מעניק יעוץ תקשורתי לארגונים, חברות ויזמי נדל"ן הפועלים בארץ ובחו"ל ולחברות בתחום ההתחדשות העירונית. כמו כן אנו עושים יחסי ציבור לשורה ארוכה של בעלי מקצוע בתחום הנדלן (חברות שיווק, אדריכלים, שמאי מקרקעין, עו"ד ועוד...).

+ בתחום הפיננסים והיזמות העסקית, אנו מעניקים פתרונות שיווקיים ותקשורתיים לחברות פינטק, משרדי ראיית חשבון, יועצי משכנתאות, ביטוח ופיננסיים. בנוסף במהלך השנים ליווינו לא מעט חברות סטארט אפ, בין היתר כדי לסייע בגיוס משקיעים.

+ עסקים בתחום הביטוח - משרדנו מלווה באופן צמוד שורה ארוכה של גורמים בענף, החל מסוכנים ויועצי ביטוח, המשך בשמאים ואקטוארים וכלה בנתוני שירותים לתחום. היתרון המובהק שלנו על פני משרדים אחרים, נובע מבקיאותו הרבה של אביתר רוזן, שעבד בעברו כמסלק תביעות וחתם. את הבנתו בנושאים אלה וקשריו ההדוקים עם גורמי מפתח בתעשיה, הוא מתרגם לפרקטיקה ייחודית של מתן שירותים ייעוץ תקשורת.
 

+ משרדנו אף נחשב כמומחה בדברור ארגונים מהמגזר השלישי והיעוץ לארגונים חברתיים. בין היתר ליווה המשרד את ארגון רבני צהר במשך שנים רבות והפך אותו לאחד הגורמים המשפיעים בתחום הדת והמדינה, את רשת בתי המדרש להתחדשות יהודית ועוד.

תקשורת שיווקית לעסקים קטנים ובינוניים
במהלך השנים פיתחנו במשרד התמחות במתן סל שירותים כללי לעסקים קטנים ובינוניים. אנו מסוגלים לתפור קמפיין שיווקי ותכנית פרסום בהתאם לגודל העסק ולצרכיו. השירותים המוענקים על ידי המשרד הם: כתיבת תכנית אסטרטגית, מיתוג, מיצוב תקשורתי, קמפיין פרסום וקניית מדיה, קד"מ ופעולות שיווקיות מגוונות.
 

תוכן שיווקי
רבים מעדיפים את שירותנו על פני חברות קידום, בשל איכות התוכן שאנו מספקים האייטמים שאנחנו מייצרים מדויקים ואפקטיביים יותר, כי אנחנו יודעים לייצר תוכן יוצא דופן באיכותו שמתאים ליצירת לידים ולקידום מוניטין גם יחד. אנו מספקים פתרונות כוללים: מציאת הפלטפורמה וניהול מו"מ עם גוף התקשורת, תוך הסתייעות בקשרים שלנו לצורך השגת עסקאות משתלמות, פיצוח של הבריף לכתבה וניסוחה לרבות התאמת ויזו'אל

בשורה התחתונה: התכנים שלנו מביאים יותר לידים. נשמח לספק הוכחות חותכות לכך.


קידום בדיגיטל
בנוסף לקשרי העיתונות, משרדנו מספק ללקוחותיו את כל מה שהם צריכים בדיגיטל, גיבוש אסטרטגיית תוכן, קידום ממומן ואורגני, עיצוב ובניית אתרים, דפי נחיתה ובאנרים לרבות הפקת סרטוני וידאו. בנוסף, אנו מנהלים פרופילים וקמפיינים בפייסבוק.

 

במידה ותהיו מעוניינים בהמלצות, נשמח לקשר אתכם עם לקוחותינו.