שותפים


אנחנו כאן לתת לכם את החופש לחלום והיכולת לממש את הפוטנציאל הגלום בכם ולפרוץ לתודעת ההמון

מוני מרדכי

מוני מרדכי

מחבר הספר 'יחסי ציבור עשה זאת בעצמך'.

יועץ תקשורת מאז 1996(.M.A בתקשורת פוליטית, אונ' ת"א). בעל ניסיון תקשורתי וארגוני רב בתחום הציבורי והפוליטי. שימש דובר ויועץ תקשורת לשורה של גורמים פוליטיים וציבוריים.

בין התפקידים שמילא מוני מרדכי בעבר (טרם הקמת המשרד): מזכ"ל שלום עכשיו; יועץ תקשורת לסגן שר החוץ; יועץ תקשורת במשרד ראש הממשלה; יועץ תקשורת במערכות בחירות ארציות ומקומיות; מנהל הסברה ואסטרטגיה; יועץ תקשורת ומנהל הדוברות של מפלגת מימד וארגונים ציבוריים אחרים. בשנות התשעים שימש עיתונאי בתקשורת הכתובה ובתכניות האקטאליה המובילות בערוץ הראשון ובערוץ השני. במהלך השנים פעל להשפיע על סדר היום הציבורי ולשינוי חברתי באמצעות עשיה ציבורית, בתחילה כעיתונאי בתקשורת האלקטרונית והכתובה ולאחר מספר שנים כאיש ארגון וכיועץ תקשורת במערכת הציבורית והפרטית. בשנות עבודתו במסגרת הפוליטית והציבורית, צבר קשרים רבים עם מגוון של אנשים וגורמים בארץ ובחו"ל, מתחומים רבים ושונים.

תחומי העיסוק הרבים להם נחשף אפשרו לו להתפתח ולפתח כישורים מקצועיים וארגוניים, המשמשים ללקוחותיו תועלת רבה.

אביתר רוזן

אביתר רוזן

יליד 1978. התחיל את דרכו בתחום יחסי הציבור בשנת 2006 ומאז חתום על אלפי כתבות בכלי התקשורת שבנו מותגים מאפס.
קודם לכן, מילא שורה של תפקידים בחברות ביטוח בתחומי תביעות וחיתום. את בקיאותו בנושאים אלה וקשריו ההדוקים עם גורמי מפתח בתעשייה, תרגם לפרקטיקה ייחודית של מתן שירותי יעוץ תקשורתי ויחסי ציבור לעורכי דין בתחומי הביטוח, הנזיקין והתעבורה. בנוסף עשרות ארגונים וחברות מסתייעים בשירותיו ובכללם שמאים, סוכנויות ביטוח גדולות, יועצי ביטוח ומנהלי סיכונים כמו גם משרדי חקירות וכו'.
משיכתו לעולמות תוכן אלה, היכרותו עם השפה והחקיקה לצד הבנה מעמיקה של הדינמיקה הם בבחינת יתרון משמעותי מאוד ללקוחות.
בעל מומחיות רבה בעולמות המשפט, הביטוח, הנזיקין והרכב, אבל לא רק.
מספר 1 בלספר סיפורים.

 

 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת

צור קשר