רוצים לקבל יעוץ חינם?
התקשרו כעת ללא התחייבות
כנס איגוד המתכננים בישראל [31/01/2013 13:11:26]

כנס איגוד המתכננים בישראל [31/01/2013 13:11:26]

כנס איגוד המתכננים השנתי יערך ב- 22,21 בפבואר 2013 בשיתוף אוניברסיטת תל אביב
 הכנס השנתי של איגוד המתכננים 2013   

21-22 בפברואר, 2013

איכות החיים העירונית


הכנס השנתי של איגוד המתכננים הינו הזדמנות מיוחדת החוזרת מדי שנה והמאפשרת הצגת מגוון רחב מהעשייה התכנונית בארץ. 

הכנס יתקיים בשיתוף עם אוניברסיטת תל אביב המחלקה לגיאוגרפיה וסביבת האדם וביה"ס לאדריכלות ע"ש עזריאלי.

הכנס הינו במה להצגה והחלפת דעות ומפגש חברתי של קהילת המתכננים. בשנים עברו השתתפו כ- 800 איש בכנס. השנה הוחלט להרחיב את הכנס ולאפשר לאנשים נוספים להשתתף ועל כן גם ל"מסחרו".


הפעם יתמקד הכנס באחת השאלות המרכזיות המעסיקות מתכננים בכל העולם: איכות החיים העירונית. הכנס יעסוק בשאלות כמו: מהי האיכות העירונית? מהם תחומי החיים בהם היא נוגעת? כיצד ניתן לקדמה בעיר בישראל? מה משמעותה לקבוצות שונות של הציבור? 

בכנס תשתתף כל קהילת התכנון בארץ ומקבלי ההחלטות בתחום התכנון- מתכננים, אדריכלים, אדריכלי נוף, כלכלנים ואנשי חברה ומינהל עירוני, גיאוגרפים וכיוב'.


הכנס יערך במתכונת של יומיים. היום הראשון יכלול עשרות הרצאות במושבים מקבילים בנושאי תכנון עירוני כמו גם הרצאות של מרצים אורחים מהארץ ומחו"ל. אחה"צ יתקיימו דיונים במליאה בהשתתפות בכירים.

היום השני יכלול סיורים במספר ערים במטרופולין תל אביב. 


במסגרת הכנס תתקיימנה שתי תחרויות: תחרות פוסטרים בנושא תכנון עירוני ותחרות עבודות סטודנטים. העבודות תוצגנה באולם סמולארש והכרזת הזוכים תתקיים ביום הראשון של הכנס. 


גופים עסקיים המעוניינים לתת חסות לכנס מתבקשים לפנות אלינו לקבלת פרטי שיתוף הפעולה המוצע על ידינו. מתן חסות יקנה לכם פרסום בקרב כל המשתתפים וזאת באמצעים הבאים שתוכלו לבחור מתוכם (בהתאם לגובה החסות):

שילוב לוגו ראשי במודעות בעיתון; דוכן בכנס/ רול-אפ; הזמנות אורח; שילוב דובר בכיר; דף פרסום שלכם בביטאון הארגון; הוספת הלוגו שלכם וחומר הסברה בתיק משתתף ועל הבאנר בבמה המרכזית; שילוב הלוגו במידעון הנשלח לחברי הארגון ובהזמנות.