רוצים לקבל יעוץ חינם?
התקשרו כעת ללא התחייבות
מחפשים עבודה? יש קיצור דרך

מחפשים עבודה? יש קיצור דרך

 פורטל דרושים, לוח האינטרנט המוביל בארץ לחיפוש עבודה, משיק אפליקציה למשתמשי גוגל כרום, המאפשרת גישה מיידית למשרות בתחום שמעניין את מחפש העבודה, ישירות מתוך הדפדפן.

הורדת האפליקציה אורכת שניות ספורות ומאפשרת להגדיר בדיוק את סוג המשרה שמעניין את מחפש העבודה.

לאחר ההתקנה והגדרת תחום המשרות, יוכל הגולש, לקבל עדכונים על משרות חדשות בפורטל דרושים ישירות לדפדפן!

לדברי יאיר כהן, מנכ"ל פורטל דרושים, מדובר בחידוש הן ברמה הטכנולוגית והן בחוויית המשתמש. ההגדרות שבחר הגולש (לדוג' קטגוריית הנדסה >> תחום מהנדס חשמל) נשארות קבועות באפליקציה ואז בהקלקה על האייקון של האפליקציה המופיע בצד השמאלי העליון בכרום, המשתמש יכול לצפות בחמש המשרות האחרונות באותו תחום ספציפי.

בנוסף, אחת לשלוש שעות, האפליקציה בודקת אם נכנסה משרה חדשה בתחום שבחר הגולש ובמידה וכן, יקפוץ לו פופ-אפ קטן בפינה השמאלית התחתונה של המסך. הקלקה על הפופ-אפ תוביל את המשתמש לשליחת קו"ח למשרה זו בקליק אחד.

באפליקציה קיים גם קיצור דרך קבוע לקטגוריה הראשית שבחר הגולש, לתחום הספציפי ואף ניתן לבצע חיפוש טקסטואלי ישירות מהאפליקציה.

יאיר כהן מסביר כי בתנאי השוק הנוכחיים מהירות התגובה של המועמד הינה קריטית. משרות טובות זוכות למאות רבות של פניות ממועמדים והניסיון מלמד שהראשונים שמגיעים זוכים ליותר תשומת לב ומכאן חשיבותה של האפליקציה.

לינק לחנות האפליקציות של גוגל:

https://chrome.google.com/webstore/detail/jobs-in-israel-%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%98%D7%9C-%D7%93%D7%A8%D7%95%D7%A9/eakomekopikmohcjonoielmfbngfmfbh

להתקנת האפליקציה ישירות מחנות האפליקציות של גוגל לחצו כאן!

cid:image001.jpg@01CDEDB6.6EAFD3E0