הספר, יחסי ציבור-עשה זאת בעצמך מתאים לארגונים עסקיים ומן המגזר השלישי. גוף שמעוניין ברכישה מרוכזת יקבל הנחה משמעותית. את הספר ניתן לרכוש בחנויות הספרים, באתר "מנדלי" או אצלי כמובן. הספר יחסי ציבור — עשה זאת בעצמך הוא כלי עבודה חיוני, חובה לכל בעל עסק ולבעל תפקיד רלוונטי בחברה עסקית או בארגון חברתי, המעוניין לרכוש ולשכלל את מיומנות השימוש במדיה להשגת מטרותיו. לראשונה בישראל נחשפים כאן סודות המקצוע במדריך המלמד את הקוראים כיצד לעשות יחסי ציבור בעצמם באופן מקצועי ויעיל כדי להשיג לקוחות, לקבל הכרה/ מוניטין, להתבלט מול המתחרים, למקד את משאבי השיווק ולהתנהל ביעילות כדי להגיע לתוצאות ממשיות! הספר, הכתוב בשפה פשוטה וקולחת יחסוך לכם כסף ואנרגיות מיותרות. תמצאו בו כלים מעשיים שילמדו אתכם בין השאר, צעד אחר צעד ובמפורט, כיצד להצליח להתבדל מול המתחרים ולהגיע לחשיפה תקשורתית, לדעת מה מעניין עיתונאים ואיך להגיע לקהל היעד וכיצד לשכנעו - כל זאת מבלי להזדקק לאנשי מקצוע.

בעוד מספר שבועות ייצא לאור הספר שכתבתי.
הספר יחסי ציבור — עשה זאת בעצמך הוא כלי עבודה חיוני, חובה לכל בעל עסק ולבעל תפקיד רלוונטי בחברה עסקית או בארגון חברתי,המעוניין לרכוש ולשכלל את מיומנות השימוש במדיה להשגת מטרותיו.

לראשונה בישראל נחשפים כאן סודות המקצוע במדריך המלמד את הקוראים כיצד לעשות יחסי ציבור בעצמם באופן מקצועי ויעיל כדי להשיג לקוחות, לקבל הכרה/ מוניטין, להתבלט מול המתחרים, למקד את משאבי השיווק ולהתנהל ביעילות כדי להגיע לתוצאות ממשיות!
הספר כתוב בשפה פשוטה וקולחת יחסוך לכם כסף ואנרגיות מיותרות.
תמצאו בו כלים מעשיים שילמדו אתכם בין השאר, צעד אחר צעד ובמפורט, כיצד להצליח להתבדל מול המתחרים ולהגיע לחשיפה תקשורתית, 
לדעת מה מעניין עיתונאים ואיך להגיע לקהל היעד וכיצד לשכנעו - כל זאת מבלי להזדקק לאנשי מקצוע. הספר מתמצת ניסיון של 20 שנים - תחילה בתקשורת, ובהמשך בייעוץ תקשורתי ואסטרטגי לאישים וגופים במערכות ציבוריות ופוליטיות,לארגונים בחברה האזרחית, לחברות במגזר הפרטי ולבעלי מקצועות חופשיים.

אז אם אתם מכירים ארגונים עסקיים או מהמגזר השלישי או בעלי מקצועות חופשיים, זו יכולה להיות מתנה מושלמת עבורם.

פרטים נוספים- מחירים, מועד הפצה בחנויות הספרים, קישור לספר הדיגיטלי ומבצעים לארגונים גדולים- בעתיד הקרוב.